Kolektiv UPI-ja UPI - ljudska univerza Žalec

Združujemo kolektiv organizatorjev izobraževanja odraslih, koordinatorjev, samostojnih strokovnih delavcev, administrativno tehničega osebja in vodstva, ki smo zadolženi za različna programska področja, aktivnosti in projektne naloge. 

Poleg redno zaposlenih skrbijo za dejavnosti tudi v različna področja vključeni javni delavci.

Franja Centrih

Franja Centrih, prof. angleškega in nemškega jezika

Direktorica

Tel: 03 / 713 - 35 - 63
E - mail: Franja.Centrih@upi.si
Maruša Burnik Žolek

Maruša Burnik Žolek, posl. sekretarka

Tajništvo

Tel: 03 / 713 - 35 - 50
E - mail: Marusa.Burnik@upi.si
Marjana Rogel Peršič

Marjana Rogel Peršičuniv. dipl. sociologinja

Šolsko področje / Svetovalka za kakovost

Tel: 03 / 713 - 35 - 64 
E - mail: Marjana.Persic@upi.si

Biserka Neuholt Hlastec

Biserka Neuholt Hlastec, univ. dipl. novinarka

Splošno področje

Tel: 03 / 713 - 35 - 68
E - mail: Biserka.Neuholt@upi.si

Mihaela Anclin

Mihaela Anclin, univ. dipl. politologinja

Svetovalno središče ISIO / Osnovna šola za odrasle

Tel: 03 / 713 - 35 - 65
E - mail:  Mihaela.Anclin@upi.si
Tina Baloh

Tina Baloh, prof. angleškega in nemškega jezika

Jezikovni center

Tel: 03 / 713 - 35 - 71
E - mail:  Tina.Baloh@upi.si
Smiljana Žuža

Smiljana Žuža, dipl. ekonomistka

Finančno - računovodska služba

Tel: 03 / 713 - 35 - 62
E - mail: Smiljana.Zuza@upi.si in Racunovodstvo@upi.si
damjan_pantner

Damjan Pantner, strojni tehnik

Hišnik in vzdrževalec učne tehnologije

Mobi: 041 / 699 - 313
E - mail: Damjan.Pantner@upi.si
sabina_cokan

Sabina Cokan, mag. ekon. in posl. ved

Projektna pisarna / referat

Tel: 03 / 713 - 35 - 61 
E - mail: Sabina.Cokan@upi.si
darja_lužnik

Darja Lužnik, univ. dipl. pedagoginja

Svetovalno središče ISIO / SSU

Tel: 03 / 713 - 35 - 76
E - mail: Darja.Luznik@upi.si
suzana_hribar

Suzana Hribar, mag. ing. logistike

Karierni kotiček

Tel: 03 / 713 - 35 - 51
E - mail: referat@upi.si
vesna_porocnik

Vesna Poročnik, mag. ekon. in posl. ved

Center za družine UPI

Tel: 03 / 713 - 35 - 75 
E - mail:  centerzadruzine@upi.si in cips.zalec@upi.si

darko_majcen

Darko Majcen, univ. dipl. ekonomist

Učna pomoč

Tel: 03 / 713 - 35 - 66
E - mail: ucnapomoc@upi.si in solskopodrocje@upi.si
petra_kacicnik

Petra Kačičnik Škofuniv. dipl. pedagog

Večgeneracijski center Planet generacij Žalec

Tel: 03 / 713 - 35 - 77 
E - mail: planetgeneracij-zalec@upi.si