Kolektiv UPI-ja UPI - ljudska univerza Žalec

Združujemo kolektiv organizatorjev izobraževanja odraslih, koordinatorjev, samostojnih strokovnih delavcev, administrativno tehničnega osebja in vodstva, ki smo zadolženi za različna programska področja, aktivnosti in projektne naloge. Poleg redno zaposlenih skrbijo za dejavnosti tudi v različna področja vključeni javni delavci.

franja

Franja Centrih, prof. angleškega in nemškega jezika

Direktorica

Tel: 03 / 713 - 35 - 63 
E - mail: Franja.Centrih@upi.si
maruša

Maruša Burnik Žolek, posl. sekretarka

Tajništvo

Tel: 03 / 713 - 35 - 50
E - mail: Marusa.Burnik@upi.si
marjana

Marjana Rogel Peršičuniv. dipl. sociologinja

Šolsko področje / Svetovalka za kakovost

Tel: 03 / 713 - 35 - 64 
E - mail: Marjana.Persic@upi.si

biserka

Biserka Neuholt Hlastec, univ. dipl. novinarka

Splošno področje

Tel: 03 / 713 - 35 - 68
E - mail: Biserka.Neuholt@upi.si

mihaela

Mihaela Anclin, univ. dipl. politologinja

Svetovalno središče ISIO / Osnovna šola za odrasle

Tel: 03 / 713 - 35 - 65  
E - mail:  Mihaela.Anclin@upi.si
tina

Tina Baloh, prof. angleškega in nemškega jezika

Jezikovni center / Mednarodno sodelovanje

Tel: 03 / 713 - 35 - 71
E - mail:  Tina.Baloh@upi.si
dragana

Dragana Oljača, dipl. ekonomistka

Finančno - računovodska služba

Tel: 03 / 713 - 35 - 62
E - mail: Dragana.Oljača@upi.si in Racunovodstvo@upi.si
damjan

Damjan Pantner, strojni tehnik

Hišnik in vzdrževalec učne tehnologije

Mobi: 041 / 699 - 313
E - mail: Damjan.Pantner@upi.si
sabina_c

Sabina Cokan, mag. ekon. in posl. ved; (PAI)

Projektna pisarna

Tel: 03 / 713 - 35 - 61 
E - mail: Sabina.Cokan@upi.si
darja

Darja Lužnik, univ. dipl. pedagoginja

Svetovalno središče ISIO / SSU

Tel: 03 / 713 - 35 - 76 
E - mail: Darja.Luznik@upi.si
petra

Petra Kačičnik Škof, univ. dipl. pedagog

Večgeneracijski center Planet generacij

Tel: 03 / 713 - 35 - 77 
E - mail:  Planetgeneracij-zalec@upi.si
staša

Staša Derča, univ. dipl. varstvoslovka

Karierni kotiček

Tel: 03 / 713 - 35 - 51     
E - mail:  Referat@upi.si

nika

Nika Bizjak, eko tehnolog

Učna pomoč

Tel: 03 / 713 - 35 - 66
E - mail:  Ucnapomoc@upi.si in Solskopodrocje@upi.si

Ajda Koceli, mag. inž. geologije

Center za družine UPI

Tel: 03 / 713 - 35 - 75 
E - mail:  Centerzadruzine@upi.si in Cips.Zalec@upi.si
jelka

Jelka Jezovšek

Čistilka